Skip to content

O nás

Chceme se s vámi podělit o nápad.

Píše se rok 2010, v Praze je léto. Město je plné turistů, baťůžkářů a revanšistů. Přes den stojí fronty na památky. V noci se plazí po hospodách.

Ale jednoho večera, když jsme se dívali na Vltavu, jsme se vykašlali na hospody. Možná jsme byli naivní. Možná z nás mluvil alkohol.
Lidé potřebovali nový způsob, jak zažít město – a jeho (ne)slavnou party scénu.

A jak lépe poznat “zlaté město” než na lodi… plující po řece… obklopené dýdžeji a milovníky večírků.

Boat Party Praha je na světě.

Dnes je z našeho nápadu u piva jedna z nejžádanějších vstupenek v Praze.

Byli jsme zvoleni Nejlepší párty v Praze, Nejlepší klub v Praze, Nejlepší noční akce. A více než 200 000 lidí ze všech koutů světa zažilo na našich lodích noc svého života.

Byli jsme vyhlášeni nejlepší party v Praze, nejlepším klubem v Praze a nejlepší noční akcí. A více než 200 000 lidí ze všech koutů světa zažilo na našich lodích noc svého života.

Párty s námi

Jsme nejdéle fungující pražská společnost, která pořádá alkoholové plavby a pub crawl. A pořádáme ty nejnářezovější party, které proplouvají srdcem Prahy.

Večírek je vaše práce. Zábava je vaše kariéra.

Nasměrujte svou kariéru novým směrem u jedné z největších značek nočního života v Evropě.

Jsme Boat Party Praha. Naše oddaná posádka hostí každý týden na našich lodích a v našich hospodách a klubech více než 1 000 zákazníků milujících párty. Nyní hledáme cílevědomé a zapálené lidi, kteří by nám pomohli dostat naši značku na měsíc.

Pokud jste to vy, pak jste na správném místě.

Úloha.

Připojíte se k naší rodině milující zábavu jako člen týmu propagace a zábavy. 

Vaším úkolem bude aktivně propagovat akce Boat Party Prague mezi veřejností. Právě zde využijete svou osobnost, která je součástí života party, a přesvědčivé prodejní techniky, abyste aktivně propagovali akce Boat Party Prague mezi členy veřejnosti.
Navíc jsme naše role vyladili tak, abyste měli čas, příležitost a plat na rozvoj v jednom z nejlepších evropských míst pro práci. Stručně řečeno: Připojíte se k rodině s vizí, ne jen k firmě s cílem.

Zde se dozvíte, co je k tomu potřeba.

Bezpochyby jste skutečný člověk. Rádi vytváříte vztahy, navazujete kontakty s ostatními a víte, jak z lidí udělat klienty Boat Party Prague.

Receptem na úspěch v této roli je z jedné strany týmová práce a z druhé strany samostatnost.

A pokud se dokážete přizpůsobit rychle se měnícímu prostředí s neustálými změnami, je to ještě lepší. Protože v našem oboru vede přijímání změn ke stále většímu růstu.

Takže pokud máte zálusk na uspokojivou kariéru, pojďte na palubu Boat Party Prague. Přihlášky přijímáme právě teď.

PRACUJTE S NÁMI

Všechna pole jsou povinná

Work with us
Checkboxes